Hakkımızda

 

www.butikotels.com  Yeni Dünya’nın Butik Tatil Sitesi ve Butik Tatil Rehberi olarak tasarlanmıştır.

2017 yılında kurulan Pegasus Mondial Dış. Tic. Ltd. Şti farklı fakat birbirini tamamlayıcı sektörleri altında toplayarak hizmet sunan bir çatıdır. 2020 yılından itibaren bünyesine Caucas Turizm Seyahat Acentasını (13149) dahil etmiştir.

Yıllardır butik oteller üzerine hizmet veren iş kolumuzu online ortamda geliştirerek, 2020 Covid-19 sonrası oluşan yeni dünyanın butik tatil anlayışına göre kişilere özel, kendilerini daha hijyen ve güvenli hissedecekleri, kaliteli butik hizmet sunan yurt dışında da turizmin yükselen trendi olmaya başlayan Konsept, Zincir, Termal, Kayak, Doğa, Şehir, Plaj, Butik ve Küçük Otelleri sizlerle buluşturmayı hedef edindik.

 

www.butikotels.com  Konaklama, Seyahat Acentacılığı, Otel işletmeciliği ve Yazılım sektöründe deneyim ve tecrübe kazanmış, deneyimli kadromuz ile misafirlerimize rehber olması için kurgulanmış, Yeni Dünya’nın Butik Tatil Sitesi ve Butik Tatil Rehberi olarak tasarlanmıştır.

 

Kişiye özel butik hizmet anlayışı ile hizmet veren Konsept, Zincir, Termal, Kayak, Doğa, Şehir, Plaj, Butik ve Küçük Oteller, yılın on iki ayı konaklama yapabileceğiniz şekilde, online ortama    www.butikotels.com ‘a taşınarak keyifli bir tatil sitesi haline getirilmiştir.

 

Butik tatil ve yaşam tarzına hitap eden web sitemizde, güven ve misafir memnuniyeti esas alınmıştır.

 

İleteceğiniz her türlü istek ve öneri bizler için değerlidir.

 

İYİ TATİLLER DİLİYORUZ..