Hakkımızda

    www.butikotels.com  Yeni Dünya’nın Butik Tatil Sitesi ve Butik Tatil Rehberi olarak tasarlanmıştır.

‘’Tatilinizin konforlu ve size özel olmasını arzu ediyorsanız 5 yıldızlı otellere gitmeden yeni dünyanın yükselen trendi butik otelleri tercih etmeniz yeterli…’’

2017 yılında kurulan Pegasus Mondial Dış. Tic. Ltd. Şti farklı fakat birbirini tamamlayıcı sektörleri altında toplayarak hizmet sunan bir çatıdır. 2020 yılından itibaren bünyesine Caucas Turizm Seyahat Acentasını (13149) dahil etmiştir.

Yıllardır butik oteller üzerine hizmet veren iş kolumuzu yurt dışında da turizmin yükselen trendi olmaya başlayan butik oteller üzerine online ortamda geliştirerek, 2020 Covid-19 sonrası oluşan yeni dünyanın butik tatil anlayışına göre kişilere özel, kendilerini daha hijyen ve güvenli hissedecekleri, kaliteli butik hizmet sunan küçük butik otelleri sizlerle buluşturmayı hedef edindik.

 

Butik ve Küçük Otellerin Büyük Otellerden farkı nedir?  

Küçük yapılarına rağmen 5 yıldız Otel konforu sağlayan, kaliteyi her anlamda hissettiren, lokasyonlarına göre özellikler taşıyan otellerdir. Mimari iç ve dış dizayn’ları dekorasyon ve kaliteli eşya yönünden zengin olup, kaliteyi işletme ve servis anlamında da misafirlerine hissettiren, özel kılan otellerdir. Konforlu odalar, şık dizayn’ lar, farklı ambiyanslarda düzenlenmiş kahvaltı salonları, şirin sevimli bahçeleri ve oturma salonları ile hayran olacağınız konaklama otelleridir. Az sayıda odaları olup az sayıda kişiler ile aynı ortamı paylaşıyor olmanız dışında güne başlarken önünüze gelen organik ürünlerden oluşan kahvaltı ile keyiflenirken odanızın dağ, deniz, nehir, orman gibi.. lokasyonuna özel manzaraları ile keyfinize keyif katacağınız, özenle tasarlanmış bahçesinde kendinizi masal ortamında gibi hissedeceğiniz farklı ambiyanslar’da tasarlanmış otellerdir. Yalı, Köşk, Konak, Taş Ev, Bungalov gibi…

Neden Butik ve Küçük Otelde kalmalıyım?

Başkaları ile iç içe tatil yapmaktan hoşlanmıyorsanız ve de kalabalıktan uzak tatil yapmayı seviyorsanız, evinizdeki gibi bir özgürlük ve konfor arıyorsanız, gün içinde sadece otele bağımlı kalmak istemiyor çevreyi keşfetmekten de keyif alıyorsanız, 24 saat sizinle ilgilenen, size özel ilgi gösteren bir işletmeci olsun tatilde olduğumu hissedeyim diyorsanız, İçten samimi bir ortamda tatilimi yapmak istiyorum diyorsanız, kahvaltım bile özel olsun şımarayım diyorsanız….Butik hizmetin doğru adresi Butik ve Küçük Otellerdir.

Sadece Yazın Değil Her Mevsim Tatil Yapabilirim diyorsanız aradığınız oteller burada!  

www.butikotels.com’da Butik ve Küçük Otelleri sadece yazın değil, yılın on iki ayı konaklama yapabileceğiniz şekilde, kategorilerine göre ayırarak online ortama taşıyarak keyifli bir tatil sitesi haline getirdik.

Balayı Otelleri, Doğa Otelleri, Dağ Otelleri, Yaz Otelleri, Kış Otelleri gibi mevsimlerine özel kategorilerde www.butikotels.com’da bulabileceğiniz butik ve küçük oteller ile ayrıca bölgeyi keşfetmeniz için sunduğumuz, yörelere özel butik tur seçenekleri ve de seçkin kahvaltı, restoran mekanları önerilerimiz ile tatilinizi size özel butik rehber şeklinde tasarladık.   

Bütün bunları; konaklama, seyahat acenteciliği, otel işletmeciliği ve yazılım sektöründe deneyim ve tecrübe kazanmış, yıllarını vermiş deneyimli kadromuz ile çıkacağınız tatil seyahatinizde size rehber olmak üzere kurguladık.

Müşterilerimizin memnuniyeti ön planda olup 2020’li yılların butik tatil ve yaşam tarzına hitap eden web sitemiz ile sizlerle birlikte büyümeyi amaç edindik.

İleteceğiniz her türlü istek ve öneri bizler için değerlidir.

Sevdikleriniz ile geçireceğiniz unutulmaz, keyifli tatiller dileriz…