Site Kullanım ve Hizmet Sözleşmesi

Lütfen Siteye erişiminizden veya siteyi kullanımınızdan önce bu sözleşmeyi dikkatle okuyunuz. Her Kullanıcı; Üyelik ve Kullanım Koşullarına (“Sözleşme”) uyacağını kabul ve taahhüt ediyor olup bu hükümler, Kullanıcıların www.butikotels.com ‘a giriş yapmalarıyla birlikte onaylanmış ve yürürlüğe girmiş sayılacaktır.

TELİF HAKLARI VE FİKRİ MÜLKİYET :

www.butikotels.com sitesinin tüm hakları Pegasus Mondial Dış Tic.Tur.İnş.Teks.Bas.Yay.Gıda San.Ltd.Şti’ye aittir. www.butikotels.com sitesinin içeriğinde bulunan tüm yazılım ürünleri ve yazı, makale, fotoğraf, resim, doküman ve benzeri materyallerin tamamı yada bir bölümü revize edilerek,ekleme yapılarak yada bir kısmı değiştirilerek, Pegasus Mondial Dış Tic.Tur.İnş.Teks.Bas.Yay.Gıda San.Ltd.Şti 'nin yazılı izni olmadan kullanılamaz. Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmaktadır. Bu ürünlerin herhangi bir amaçla kopya edilmeleri, tekrar üretilmeleri, habersiz ve izinsiz kullanımları ve dağıtımları kanuni olarak yasaklanmıştır.

KİŞİSEL VE TİCARİ KULLANIMLARDA :

Bir nüshaya kadar izin verilen kişisel ve ticari amaçlı olmayan çoğaltmalarda, Pegasus Mondial Dış Tic.Tur.İnş.Teks.Bas.Yay.Gıda San.Ltd.Şti 'nin ticari marka veya telif hakkı sahibi olduğunun belirtilmesi zorunludur.

ÜÇÜNCÜ PARTİ SİTELERE VERİLEN  BAĞLANTI / LİNKLER :

www.butikotels.com sitesinde direkt ya da dolaylı yoldan diğer sitelere bağlantı (link) verilebilir. Bu bağlantıların amacı bilgi vermek ya da reklamdır. www.butikotels.com sitesi üzerinden bağlanılan diğer sitelerin içerikleri, bağlanılan sitelerin sorumluluğu altındadır. Bu sitelerin içeriklerinden, bu sitelerle ilgili doğabilecek hiçbir sorundan Pegasus Mondial Dış Tic.Tur.İnş.Teks.Bas.Yay.Gıda San.Ltd.Şti sorumlu tutulamaz.

KULLANIM KOŞULLARININ DEĞİŞTİRİLMESİ :

www.butikotels.com 'un herhangi bir sebep göstermeksizin, önce veya sonra ihbarda bulunmaksızın mevcut kullanım koşullarını değiştirme, yeni koşullar ekleme veya yenileme hakkı saklıdır. www.butikotels.com güncel versiyon ile hizmet vermektedir. Kullanıcı mevcut versiyon ile sınırlandırılmış olduğunu kabul eder.

HİZMET ve ÜYELİK :

www.butikotels.com ,tesislerin ürün ve hizmetlerini www.butikotels.com üzerinden ilan edebilmesine imkân sağlıyor olup Kullanıcıların da tesislerden rezervasyon yapmasına aracılık eder ve buna ilişkin sair hizmetleri sunar. Bu kapsamda www.butikotels.com Türk Borçlar Kanunu’na göre simsar; Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun uyarınca ise Aracı Hizmet Sağlayıcı olup rezervasyon işlemi ve konaklama hizmet sözleşmesi, Kullanıcı ve Tesis arasında gerçekleşmektedir.

Her Kullanıcı www.butikotels.com 'a üye olabilmek için e-mail adresi ve şifre girmelidir. Üye, şifresini çeşitli karakterler kullanarak ve yeterli uzunlukta oluşturacak olup belirlediği bu şifreyi üçüncü taraf uygulamalarında kullanmamaya çalışacaktır.

Şifre'nin belirlenmesi, değiştirilmesi ve korunması tamamıyla üyenin sorumluluğunda olup butikotels; bu hususlardan kaynaklanabilecek problemlerden veya oluşabilecek zararlardan kesinlikle sorumlu değildir.

Üyelerin tesislere ilişkin www.butikotels.com vasıtasıyla ileri sürdüğü yorum, düşünce, ifadelerin ve gönderdiği kişisel bilgilerin tüm sorumluluğu üyelere aittir.

 Üyeler; bu yorumlar sebebiyle Tesis ile oluşabilecek ihtilaflarda www.butikotels.com un taraf olmadığını, www.butikotels.com un bu görüş ve düşünceleri yayımlamakta/yayımlamamakta serbest olduğunu ayrıca bu görüş ve yorumları moderatolar aracılığıyla düzenleme hakkına sahip olduğunu kabul eder.

Üyeler tehdit edici, ahlak dışı, ırkçı, mevzuata / uluslararası anlaşmalara aykırı, politik mesajlar içeren, kişilerin fikri veya sınai mülkiyet haklarını ihlal eden yahut kişilerin/kurumların isimlerini lekeleyici nitelikte kullanıcı adı, fotoğraf ve rumuz kullanmamayı; mesaj veya yorum göndermemeyi kabul ve beyan eder.

Üyeler www.butikotels.com dan izin almaksızın www.butikotels.com platformlarında herhangi bir mal ya da hizmet satmamayı ya da satılmasına yönelik teklifte bulunmamayı www.butikotels.com servislerini reklam amacıyla yahut sair ticari amaçlarla kullanmamayı kabul ve beyan eder.

KULLANICI YÜKÜMLÜLÜKLERİ  :

www.butikotels.com sitesine üye olan kullanıcı verdiği tüm bilgilerin doğruluğunu garanti eder. Kullanıcı kendisine ait kullanıcı adı ve şifreyle yapılan tüm işlemlerden ve bu işlemlerden dolayı doğabilecek tüm sonuçlardan sorumludur. Kullanıcı kendi şifre ve kullanıcı adını bir başkasına vermemeyi taahhüt eder. 

www.butikotels.com anlık güncellenen bir site olmasına karşın, site üzerindeki tesis, fiyatlar, ödeme koşulları ve kampanyalar temsilidir. Tipografi ya da geç güncellemelerden kaynaklanan eksik ya da hatalardan Pegasus Mondial Dış Tic.Tur.İnş.Teks.Bas.Yay.Gıda San.Ltd.Şti sorumlu tutulamaz. Yapılan rezervasyonlarda her ürün ve ürün sağlayıcının kendi koşulları geçerlidir. Kullanıcı, bu ürünlerden herhangi birine rezervasyon yaptırmak isterse, rezervasyon yaptırdığı ürünün ait olduğu ürün sağlayıcının rezervasyon anındaki koşullarını kabul etmiş sayılır. Kullanıcı, rezervasyonu gerçekleştirmesiyle birlikte mesafeli satış sözleşmesinin tarafı olduğunu ve İşbu Sözleşme’deki hükümlerin de ön bilgilendirme formuyla birlikte mesafeli satış sözleşmesinin parçası olduğunu kabul ve beyan eder.

Kendilerine bildirilen konaklama ücretini Tesisin www.butikotels.com içinde ilan ettiği koşullarda ödemek durumunda olduğunu, aksi takdirde rezerve edilen odanın kendilerine teslim edilmeyebileceğini; İşbu sözleşmede belirtilen kullanım amacının dışına çıkmamayı, aksi takdirde butikotels' in Kullanıcıya hizmet vermeyi durdurabileceğini / Kullanıcının üyeliğini sonlandırabileceğini;

www.butikotels.com üzerinden yapılan tüm rezervasyonların kişisel kullanım amaçlı olduğunu, bu hizmetleri 3. kişilere tekrar satış amacıyla satın almadığını;İptal koşulları www.butikotels.com içinde yer alan her bir Tesis için farklılık gösterebildiğini ve bu sebeple rezervasyon esnasında Tesis tarafından ilan edilen iptal koşullarını dikkatli şekilde okuyup kabul ettiğini;Zaman zaman belirli bir konaklama, ürün veya hizmet için kampanyalı şekilde daha düşük fiyatlar verilebileceğini, Tesis tarafından verilen bu fiyatların, (iptal ve iade hakkının olmaması gibi) belirli kısıtlama ve koşullara tabi olabileceğini ve rezervasyon yapmadan önce ilgili hizmetin rezervasyon koşullarını kontrol etme yükümlülüğünün Kullanıcıya ait olduğunu;Kullanıcı tarafından satın alınan konaklama şekli dışında; Kullanıcı’ nın Tesiste satın alacağı ekstra yiyecek, içecek, kişisel harcamalar ve program dışı alınan tüm hizmetlerin bedelinin Kullanıcı tarafından Tesis’ e ödeneceğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

www.butikotels.com 'UN YÜKÜMLÜLÜKLERİ :

www.butikotels.com Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun’un 9. maddesi uyarınca “Aracı Hizmet Sağlayıcı” ve Türk Borçlar Kanunu’nun 520’nci maddesi ve devamı kapsamında “Simsar” olup rezerve edilen tesislerdeki hizmetlerin yerine getirilmesinden ve ödemelerin tahsil edilmesinden hiçbir koşul ve şart altında sorumlu değildir.

butikotels faaliyetlerini Pegasus Mondial Dış.Tic.Tur.İnş.Teks.Bas.Yay.Gıda San.Ltd.Şti’nin Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası, Gizlilik Politikası ve Çerez Politikasının gerekliliklerine uygun şekilde sürdüreceğini beyan eder.

www.butikotels.com üzerinden rezervasyon yaptıran kullanıcılardan (tesise ödenecek ücret dışında) site kullanım ücreti veya başka bir nam altında herhangi bir ücret alınmayacaktır.

www.butikotels.com Tesislere ve Tesislerin imkânlarına ilişkin yalnızca tesisler tarafından girilen bilgileri yayınlamaktadır. Tesislerde sunulan hizmetlere ilişkin verilen eksik ve/veya hatalı bilgilendirmelerden www.butikotels.com değil Tesis sorumlu tutulacaktır.

www.butikotels.com üzerinden satışa sunulan hizmetlerin fiyat ve ürün özellik bilgilerini değiştirme ve güncelleme yükümlülüğü tesislere aittir. www.butikotels.com kullanıcı ve tesis arasında ortaya çıkabilecek her türlü problemden veya oluşabilecek zarardan kesinlikle sorumlu değildir.

Tesise ilişkin bilgilerin güncelliğine ilişkin tüm sorumluluk Tesis’e aittir. Hatalı bilgilerin tespit edilmesi halinde www.butikotels.com bu hatayı düzeltebilecek ve durumun gerekliliklerine göre müşterinin rezervasyonunu tamamen iptal edebilecektir.

Kullanıcıların işbu sözleşmedeki hükümlere aykırı davranması halinde www.butikotels.com  gerekli müdahalelerde bulunma, kullanıcıları servis dışına çıkarma ve kullanıcıların (varsa) üyeliklerine son verme hakkına sahiptir.

www.butikotels.com herhangi bir zamanda sistemin çalışmasını geçici bir süre askıya alabilecek veya tamamen durdurabilecektir.butikotels; üyelerin servislerden yararlanmaları sırasında www.butikotels.com ortamında bulunduracakları dosyaların, mesajların, bilgilerin bazılarını veya tamamını Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikasına uygun şekilde yedekleme ve silme yetkisine sahiptir. Hukuka uygun şekilde yapılan yedekleme ve silme işlemlerinden dolayı butikotels sorumlu tutulmayacaktır.Onay vermeleri halinde, Kullanıcılar yeni hizmet veya projelerden, promosyonlar’ dan ve kampanyalardan e-posta, sosyal medya veya SMS kanalları ile haberdar edebilecektir.butikotels Kullanıcıların kendisiyle paylaştığı temel iletişim bilgileriyle kredi kartı bilgisini rezervasyonun yapılabilmesi, ödemenin gerçekleştirilebilmesi ve kullanıcıyla iletişim kurulabilmesi amacıyla tesis ile paylaşılacaktır.

MÜCBİR SEBEPLER :

Tesis veya www.butikotels.com dan birinin, sel, deprem, yangın gibi doğal afetler, ayaklanmalar, savaş ve hükümet işlemleri gibi öngörülemeyen bir nedenle bu Sözleşme kapsamındaki yükümlülüklerinden herhangi birini ifa etmesinin engellenmesi veya bu tür bir yükümlülüğünü ifa edememesi mücbir sebep sayılır. Mücbir sebepten etkilenen Taraf’ın ifada bulunamaması mazur görülecek ve ilgili ifa süresi, bu olaydan kaynaklanan gecikme veya ifa edememe süresi kadar uzatılacaktır.

SÖZLEŞMENİN FESHİ :

İşbu sözleşme üyenin/ kullanıcının üyeliğini iptal etmesi veya www.butikotels.com tarafından üyeliğinin iptal edilmesine kadar yürürlükte kalacaktır. butikotels üyenin/kullanıcının üyelik sözleşmesinin herhangi bir hükmünü ihlal etmesi durumunda üyenin/kullacının üyeliğini iptal ederek sözleşmeyi tek taraflı olarak feshedebilecektir.

YÜRÜRLÜK :

Üyenin-Kullacının üyelik kaydı yapması, üyenin-kullacının üyelik sözleşmesinde yer alan tüm maddeleri okuduğu ve üyelik sözleşmesinde yer alan maddeleri kabul ettiği anlamına gelir. İşbu Sözleşme üyenin-kullanıcının üye olması anında akdedilmiş ve karşılıklı olarak yürürlüğe girmiş kabul edilir.

www.butikotels.com sitesinin tüm kullanım ve içerik hakları saklıdır.Sitenin tüm hakları, sahibi olan firma Pegasus Mondial Dış Tic.Tur.İnş.Teks.Bas.Yay.Gıda San.Ltd.Şti ye aittir. İzinsiz kullanımı yasaktır.